Головна Новини В Україні хочуть конфісковувати автомобілі у п’яних водіїв на користь ЗСУ

В Україні хочуть конфісковувати автомобілі у п’яних водіїв на користь ЗСУ

0
114

Депутати Рівненської обласної ради найближчим часом звернуться до народних депутатів Верховної Ради України, щоб вони на законодавчому рівні дозволили конфіскацію автомобілів у п’яних водіїв для ЗСУ. Про це розповів голова обласної ради Андрій Карауш, повідомляє borg.expert.

За його словами, вживання алкоголю та водіння автомобіля у стані алкогольного сп’яніння під час війни – це злочин. Карауш вважає, що потрібно було на законодавчому рівні дозволити конфіскацію автомобілів у п’яних водіїв на потреби ЗСУ одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ.

Карауш наголосив, що пропонується дозволити на законодавчому рівні конфіскацію у п’яних водіїв на потреби ЗСУ не лише автомобілів, а й спеціальної техніки. Якщо транспортний засіб не підійде українській армії, то його пропонується виставляти на аукціон. Отримані на аукціоні гроші за ТЗ планують передавати до ЗСУ.

Слід зазначити, що у 2022 році, після того, як почалося повномасштабне вторгнення в Україну російських окупаційних військ, у деяких областях нашої країни почали конфіскувати автомобілі для ЗСУ у порушників комендантської години. Також у деяких областях запровадили конфіскацію машин для української армії у п’яних водіїв. Але це ініціатива влади окремих регіонів. На законодавчому рівні такої конфіскації не передбачено.

Тим часом, в Україні у 2023 році зафіксували понад 150 тисяч випадків керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Про це раніше розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький. За його словами, з січня по квітень 2024 року в нашій країні зареєстрували 50 тисяч випадків керування автомобілями в стані алкогольного сп’яніння. Це значно більше, ніж за аналогічний період 2023 року

Також під час війни у ​​багатьох містах України, у тому числі, наприклад, у Києві, Дніпрі та Одесі, заборонили їздити на автомобілях із прямоточним глушником та з іншими вихлопними системами без шумопоглинача. Ці машини видають такий сильний шум, що його можна прийняти за звук від ворожої крилатої ракети або від ворожого дрона-камікадзе. Заборона триватиме до скасування воєнного стану.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.