Власникам iPhone більше не варто купувати автомобілі Mercedes-Benz: названо причину

0
533

У 2022 році Apple оголосила про плани розширення функціональності своєї системи CarPlay, яка тепер може інтегруватися з усіма екранами в автомобілі, включаючи панель приладів. Однак Mercedes-Benz висловив свою незгоду з повною інтеграцією системи у свої транспортні засоби.

За словами генерального директора німецького автовиробника Оли Калленіуса, автомобілі потребують «цілісної програмної архітектури», щоб задовольнити запити клієнтів на безшовний досвід використання інформаційно-розважальних систем. Калленіус упевнений, що повна передача контролю за інтерфейсом Apple не є вірним вирішенням проблеми.

На питання про плани Mercedes щодо адаптації повноцінної версії CarPlay, Калленіус дав негативну відповідь. “Віддати повний контроль над головним блоком керування в наших автомобілях, включаючи екран пасажира, – це не варіант”, – заявив він в інтерв’ю виданню The Verge.

Проте це не означає, що Mercedes піде на крайнощі, як General Motors, який нещодавно оголосив, що у своїх майбутніх електромобілях не підтримуватиме ні Apple CarPlay, ні Android Auto. Калленіус підкреслив, що Mercedes не проти надання клієнтам можливості використовувати CarPlay, якщо вони цього захочуть.

Mercedes планує тісно співпрацювати з технологічними компаніями і включить у свої автомобілі версію Google Maps, що налаштовується. Однак автовиробник працюватиме з інженерами технологічних компаній, щоб створити щось унікальне, не передаючи повного контролю зовнішньому постачальнику ПЗ.

У той же час деякі виробники, такі як Porsche та Aston Martin, планують повністю інтегрувати Apple CarPlay.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!