З 1 травня водіям заборонено вимикати фари

0
756

Водії відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки дорожнього руху, беручи на себе відповідальність за власну поведінку та взаємодію з іншими учасниками дорожнього руху під час руху. Стан безпеки та комфорту дорожнього руху залежить від уваги, відповідальності та дотримання водіями правил дорожнього руху.

З початку травня в Україні набули чинності нові правила, що вимагають використання денних ходових вогнів або ближнього світла фар.

Це рішення відповідає європейським стандартам безпеки і має на меті підвищити видимість транспортних засобів, особливо на дорогах у темну пору доби.

Попередньо ця норма діяла лише в період з жовтня по травень, але з огляду на успішний досвід країн Європейського Союзу, уряд вирішив розширити її діапазон дії на весь рік. Це рішення сприятиме покращенню безпеки на дорогах та зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод, особливо в світлу пору доби.

Представники Патрульної поліції наголошують, що введення обов’язкового використання денних ходових вогнів чи ближнього світла за межами населених пунктів вже показало свою ефективність в країнах ЄС. Статистика доводить, що ця практика призвела до значного зменшення аварійності на 10-15% у світлу пору доби.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.