Довгоочікуваний американський пікап виявився небезпечним для американців

0
24

Tesla відкликає 3878 екземплярів Cybertruck, щоб полагодити накладку на педаль акселератора, яка може ослабнути і застрягти у внутрішній обробці, повідомило в п’ятницю Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA). Педаль акселератора, що застрягла, може призвести до ненавмисного прискорення автомобіля, що збільшить ризик аварії, йдеться в повідомленні регулятора автомобільної безпеки.

Tesla розпочала постачання свого електричного пікапа Cybertruck наприкінці минулого року, після дворічної затримки через виробничі проблеми та обмеження в постачаннях акумуляторів.

Виробник електромобілів замінить або відремонтує педаль акселератора у зборі безкоштовно, а власникам буде повідомлено листів, надісланих ним поштою в червні, повідомило NHTSA.

У першому кварталі 2024 року Tesla мала три відгуки, що торкнулися близько 2,4 мільйона автомобілів. Однак більшість проблем, пов’язаних із відкликанням Tesla, зазвичай вирішуються за допомогою оновлень програмного забезпечення повітрям.

У лютому Tesla відкликала близько 2,2 мільйона автомобілів у Сполучених Штатах через неправильний розмір шрифту на сигнальних лампах, а регулюючі органи США оновили своє розслідування щодо автомобілів компанії через втрату гідропідсилювача керма до статусу інженерного аналізу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!