Головна Новини Водіїв зобов’яжуть встановлювати в автомобілі спеціальне обладнання

Водіїв зобов’яжуть встановлювати в автомобілі спеціальне обладнання

0
658

Уже скоро всі автомобілі можуть бути оснащені автоматичними обмежувачами швидкості, які не дозволять водіям порушувати швидкісний режим. Уже влітку такі вимоги почнуть діяти в країнах Євросоюзу, пише «Твоя машина» із посиланням на Express.

Видання пише, що в липні набуде чинності закон, який зобов’яже продавати в автосалонах тільки ті транспортні засоби, які оснащені технологією Intelligent Speed Assistance (ISA). Система вміє використовувати карти, дані GPS і зовнішні камери, щоб виявляти обмеження швидкості на певній місцевості. При проїзді тут система автоматично знижуватиме потужність роботи двигуна, що не дасть змогу водієві розігнатися понад встановлені межі. При цьому коли і як гальмувати автомобілісти зможуть вирішувати самостійно, щоб не створювати аварійних ситуацій.

Європейська рада з безпеки на транспорті (ETSC) раніше заявляла, що нова технологія ISA скоротить кількість аварій приблизно на 30 відсотків і знизить смертність на дорогах на 20 відсотків.

Водіїв, які бажають відключити ISA, фахівці попереджають про серйозні наслідки цього кроку. Юридичного покарання за це поки не встановлено, але виробники точно анулюють гарантію на нові авто, де була спроба втрутитися в роботу системи. Також наголошується, що недосвідчені автомобілісти втручанням у комп’ютер ризикують спровокувати загальний збій системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.