Попит на електричний Macan перевершив очікування Porsche

0
89
Попит на електричний Macan перевершив очікування Porsche

Попит на новий електричний Porsche Macan суттєво перевершив очікування виробника: за перші чотири тижні компанія отримала понад 10 тисяч замовлень. Про це гендиректор марки Олівер Блюме розповів під час щорічної прес-конференції, присвяченої фінансовим результатам за попередній рік та планам на майбутнє. Топ-менеджер підкреслив, що йдеться про нову машину, яку покупці ще навіть не бачили живцем.

За словами Блюме, керівництво Porsche «було приголомшене» кількістю заявок на Macan Electric і тепер впевнене, що новинка стане хітом продажу. Водночас зазначена кількість відображає не весь глобальний попит: наприклад, у ньому не враховано такі важливі ринки, як Китай та Японія.

Для порівняння, за весь 2023 бензиновий Macan розійшовся тиражем в 87 тисяч штук, ставши другою за популярністю моделлю бренду після Cayenne (88 тисяч штук). Водночас електромобіль коштує на 15,5 тисячі доларів дорожчий від кросовера з ДВЗ. У Німеччині ціни на нього починаються з 84 100 євро (91,8 тисяч доларів) — проти 69 895 євро (76,3 тисяч доларів), які просять за модель попереднього покоління.

Виробництво Macan Electric налагодять на тому заводі в Лейпцигу, де роблять його попередника з ДВЗ. Останній протримається на конвеєрі ще якийсь час. Він буде доступний у тому числі на найбільшому для Porsche північноамериканському ринку, але зникне з Європи, тому що не відповідатиме новим вимогам до кібербезпеки.

Купити Porsche Macan Electric вже можна і в Україні. Офіційний імпортер пропонує обидві повнопривідні модифікації – базову 408-сильну та старшу 639-сильну з приставкою Turbo у назві. Ціни – від 3,3 млн грн. Водночас доставки офіційним дилерам у Європі розпочнуться лише у другій половині року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!