Toyota оголосила про випуск першого китайського Land Cruiser Prado 250

0
493

З конвеєра FAW-Toyota зійшов перший кузов нового позашляховика, а отже, масове виробництво не за горами. Публічна прем’єра Land Cruiser Prado китайського виробництва відбудеться 25 квітня на автосалоні в Пекіні, але на виставку привезуть багато оснащені шестимісні версії за 570 тисяч юанів (80 тисяч доларів); базові позашляховики наспіють до літа.

Онлайн-бронювання нового Land Cruiser Prado в Китаї запустили 29 лютого, і всього за годину FAW-Toyota зібрала понад п’ять тисяч попередніх замовлень! Підтверджено чотири комплектації з п’яти- та шестимісними салонами , але безальтернативною гібридною силовою установкою на основі турбомотора 2.4.

Зовні китайський позашляховик мало чим відрізняється від «глобального»: хіба відсутні рейлінги та підніжки, сріблясті металеві вставки затягнуті в чорний, а ззаду додані ієрогліфи. Габарити не змінилися, геометрична прохідність також: кліренс — 221 мм, кути в’їзду/з’їзду дорівнюють 31/22 градусам відповідно.

Китайські журналісти зазначають, що салон нового Land Cruiser Prado набагато витонченіший і сучасніший, ніж у попередника, проте в порівнянні з позашляховиками з Піднебесної інтер’єр вважали «досить середнім». Від глобальних версій китайський варіант відрізнятиметься окремими кріслами другого ряду: на інших ринках таку опцію поки що не пропонують.

Позашляховики китайської збірки, хоча очікувана ціна 470 тисяч юанів (66 тисяч доларів) за версію з тканинним салоном і нові правила розмитнення не дозволяють розраховувати на великі продажі. Можливо, вигідніше буде ввозити Land Cruiser Prado з арабських країн: там новинка отримає звичніші негібридні версії і напевно коштуватиме дешевше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!