Тренд на зниження цін на електрокари Tesla докотився до України

0
120

Світовий тренд на зниження цін на електрокарів, який донедавна можна було спостерігати на північноамериканському, європейському та китайському авторинках, докотився до України. Жорстка конкурентна боротьба змушує автовиробників знижувати ціни. Компанія Tesla винятком у цьому відношенні не є. Новий седан Model 3 у США можна придбати за ціною від 30 000 USD.

Ринок вживаних електромобілів Tesla затоварений. Наприклад, Model 3 з пробігом можна придбати зі страхового аукціону дешевше 10 000 USD. На українському авторинку він коштуватиме 17 000 USD. Електрокросовер Model Y можна придбати за ціною від 30 000 USD.

Ще однією причиною «просідання» ринку став розпродаж прокатною компанією Hertz свого автопарку. Ринок заполонили десятки тисяч електрокарів 2021-2022 років випуску.

У нашу країну автомобілі Tesla постачаються переважно із США. Саме тому тренд на зниження цін докотився до України. Дані Інституту досліджень авторинку свідчать про те, що торік вартість уживаних електрокарів Model Y та Model S знизилася на 20,2 та 27,7% відповідно.

За словами керівника компанії DayDrive Дмитра Буряка, «американку» Model 3 «під ключ» зараз реально придбати за 17 000 USD. Привезений із США кросовер Model Y коштуватиме 30 000 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!