Новий Land Cruiser Prado став бестселером всього за одну годину

0
1075
Новий Land Cruiser Prado став бестселером у першу годину прийому заявок на покупку

Учора корпорація Toyota почала приймати в Китаї заявки на постачання Land Cruiser Prado 250 у рамках попереднього замовлення. Протягом першої години покупці подали 5 тисяч заявок, що зробило новий позашляховик справжнім хітом. Можна лише здогадуватись, скільки заявок японський автовиробник зібрав за добу.

Вартість нового позашляховика на китайському авторинку виявилася на 10 000 USD вищою, ніж на північноамериканському. Більш того, він перевершує за ціною більш інноваційні та потужні BYD Leopard 5 та Tank 700 Hi4-T. Незважаючи на це, китайські автомобілісти голосують своїми гаманцями за новий Prado. Кожна подана заявка на постачання автомобіля має бути підтверджена депозитом у розмірі 695 USD.

Повноцінний дебют нового позашляховика у КНР заплановано на 25 квітня. Його буде представлено на Пекінському мотор-шоу. Тоді ж японська машинобудівна корпорація оголосить роздрібні ціни. Відвантаження автомобілів буде розпочато у липні. В рамках попереднього замовлення Prado пропонується до придбання за 65 300-80 000 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!