Нова Tesla Roadster витрачатиме на розгін до «сотні» менше секунди

0
292

Про неймовірні характеристики майбутнього серійного електромобіля стало відомо від самого Ілона Маска. При цьому засновник американської корпорації заявив, що дана характеристика є далеко не головною особливістю автомобіля, презентація якого планується до кінця нинішнього року.

Ілон Маск повідомив, що на сьогодні інженери Tesla завершили проектування серійного Roadster, а також погодили дизайн майбутнього електрокара. Глава корпорації заявив, що презентація моделі стане найяскравішою в історії автомобілебудування, а іншої подібної машини більше ніколи не буде. При цьому бізнесмен підлив олії у вогонь, заявивши, що Tesla Roadster важко назвати автомобілем.

Перша концепція Roadster з’явилася у 2017 році. Очікується, що серійний електрокар зможе розганятись до 400 кілометрів на годину, а також проїжджати без підзарядки близько тисячі кілометрів. Прем’єра електрокара має відбутися до кінця цього року. Перші покупці зможуть отримати свої моделі у 2025 році. Попередньо Tesla Roadster оцінюють у 200 000 – 250 000 доларів.

У травні минулого року Tesla вкотре перенесла прем’єру Roadster. Тоді ж Ілон Маск повідомив, що електрокар збираються запустити у серійне виробництво у 2024 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!