Рідкісна вінтажна модель Volvo помічена на вулицях Києва

0
388
Рідкісна вінтажна модель Volvo помічена на вулицях Києва

У столиці України до об’єктиву фотокамери потрапило рідкісне вінтажне купе виробництва шведської компанії Volvo. Йдеться про модель Volvo 242 GL, випущену у 1979 року. Для українського авторинку вона є раритетом.

Volvo 200-ї серії є найвідомішою моделлю шведського автовиробника. Він випускав їх у 1974-1993 роках. Загалом було зібрано близько 2,8 млн. одиниць таких автомобілів. Фірмовий рубаний дизайн шведської марки зробив їх відомими.

Рідкісна вінтажна модель Volvo помічена на вулицях Києва

Модельний ряд Volvo 200 був досить широким. Він складався з седанів, універсалів, купе та подовжених лімузинів. Вони пропонувалися до придбання з великою кількістю різноманітних силових установок, працюючих на бензині та дизпаливі. У моторну гаму входили 4-, 5- та 6-циліндрові двигуни.

Купе Volvo 242 у задньопривідному компонуванні випускалося в 1974-1984 роках. Сфотографований у Києві автомобіль оснащений 2,3-літровою силовою установкою. Залежно від модифікації її потужність варіюється в діапазоні 90-140 к. с. Купе комплектувалося 3-ступінчастою АКПП та 5-ступінчастою МКПП. Тюнінговане Volvo 242 GL від звичайного купе відрізняється новим бампером, спойлером, жалюзі та спортивними кріслами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!