Женевський автосалон 2024 обіцяє новинки від Dacia, Renault, MG та BYD

0
63

Автосалон у Женеві, який востаннє проходив у 2019 році, знову відкриє свої двері 26 лютого 2024 року, ставши першим заходом після п’ятирічної перерви, спричиненої пандемією коронавірусу. Цього року автошоу буде скромнішим за колишні: підтверджено участь всього чотирьох великих виробників. На заході очікуються значні прем’єри від Dacia, Renault і MG, а також китайського автогіганта BYD, який представить для європейського ринку гібридний Seal U та електричний SUV Yangwang U8 , який конкурує з Land Rover.

Також плануються презентації від  Lucid – американського виробника електромобілів преміум-класу, та  Silence – компанії з виробництва електромобілів, біля керма якої стоїть колишній керівник Jaguar Land Rover, Джон Едвардс.

BYD планує зміцнити свою присутність на ринку, представивши перший гібридний автомобіль, що не є повністю електричним – BYD Seal U , а також представить у Європі свій люксовий суббренд Yangwang, демонструючи електричний кросовер U8.

DACIA  представить глибоко модернізовану версію свого електричного малолітражного автомобіля Spring. Очікується, що кросовер отримає повністю новий дизайн та покращені технології, зберігаючи при цьому легку та надефективну конструкцію.

LUCID покаже в Європі свій другий автомобіль – електричний кросовер Gravity, здатний проїхати понад 640 кілометрів на одній зарядці завдяки акумулятору на 120 кВт-год.

MG  обіцяє потрясти ринок бензиновим суперміні MG3 , який буде вперше офіційно представлено 26 лютого. Очікується, що автомобіль отримає зовнішність та технології, натхненні MG4 , а також електрифікований силовий агрегат.

RENAULT представить довгоочікуваний електричний Renault 5 , дизайн якого натхненний оригінальною моделлю. Автомобіль розділить платформу з майбутнім Renault 4, а також з новими поколіннями Nissan Micra і Leaf , запропонувавши понад 320 кілометрів запасу ходу.

SILENCE привезе на автошоу свій квадрицикл S04 , який вже доступний до покупки у Великій Британії за ціною від 13 995 фунтів стерлінгів (1,63 млн рублів, згідно з актуальним крусом), демонструючи альтернативу Dacia Spring , яка, як уже згадувалося раніше, буде представлена ​​на виставці.

Таким чином, Міжнародний Женевський автосалон 2024 обіцяє стати місцем, де увага буде зосереджена на електромобілях, представляючи нові моделі та технології від провідних світових виробників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!