Наступного року Ford зніме з виробництва популярну модель

0
521
Наступного року Ford зніме з виробництва популярну модель

На європейському авторинку різко зріс попит на автомобіль Ford Focus. Наступного року американський автовиробник планує зняти з виробництва цю модель.

У 2023 році продажі універсалів та хетчбеків Focus перевищили 100 тис. одиниць. По відношенню до 2022 року вони збільшилися на 27,6%. За цим показником Focus поступився лише Skoda Octavia, продажі якої зросли на 43,5%.

З оприлюдненої профспілкою IG Matall інформації випливає, що модель буде знята з виробництва 30 листопада наступного року. Згідно з домовленостями 3,5 тис. працівників зборочного підприємства у Зарлуї (Німеччина) буде звільнено. Загалом на ньому працюють 4,5 тис. осіб. Усі звільнені працівники отримають від Ford компенсацію.

Рішення керівництва Ford щодо зняття з виробництва моделі Focus виглядає дивним. У Європі вона користується підвищенім попитом. Втім, американський автовиробник робить це не вперше. Раніше він припинив виробництво популярної моделі Fiesta з метою звільнення місця для більш маржинальних машин на кшталт електрокара Explorer.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!