Alfa Romeo електрифікує «заряджені» версії Giulia та Stelvio з двигуном Ferrari

0
47
Alfa Romeo електрифікує

«Заряджені» версії седана Giulia і кросовера Stelvio будуть зняті з виробництва в рамках електрифікації модельного ряду Alfa Romeo. Італійський бренд припинить випускати вказані моделі у модифікації Quadrifoglio у червні поточного року. Ця інформація була підтверджена у LinkedIn віце-президентом компанії Ларі Домініком.

Alfa Romeo електрифікує "заряджені" версії Giulia та Stelvio з двигуном Ferrari

Стандартні версії седана та кросовера італійський автовиробник планує випускати ще кілька років. Домінік анонсував відкриття в історії Quadrifoglio «нового» розділу. Компанія готує до прем’єри електрифіковані версії Giulia та Stelvio. За словами Жа-Філіппа Імпарато, який займає в Alfa-Romeo пост CEO, вони будуть комплектуватися 1 000-сильними двигунами.

Alfa Romeo електрифікує "заряджені" версії Giulia та Stelvio з двигуном Ferrari

Седан Giulia Quadrifoglio дебютував на авторинку у 2016 році. Через два роки Alfa-Romeo представила «заряджену» версію кросовера Stelvio. Обидва автомобілі отримали 2,9-літровий бітурбований двигун V6 від Ferrari потужністю 510 к. с. Минулого року потужність двигуна була збільшена до 520 к. с. Максимальна швидкість седана становить 307 км/год, а кросовера – 283 км/год. До 100 км/год вони розганяються за 4 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!