Тисячі Bentley, Audi та Porsche застрягли в портах США через комплектуючі з Китаю

0
75
Тисячі Bentley, Audi та Porsche застрягли в портах США через комплектуючі з Китаю

В американських портах затримано тисячі автомобілів Bentley, Audi та Porsche. Підставою для цього стало виявлення постачальником Volkswagen китайського компонента, що порушує вимоги законодавства про протидію примусовій праці.

За даними FT, постачання автомобілів було відкладено німецьким автовиробником до кінця березня. Виною всьому електронний компонент, що прибув із «західного Китаю».

У США діє заборона на імпорт продуктів, вироблених у Сіньцзяні та інших китайських регіонах, у яких використовується примусова праця уйгурів. Джерело FT повідомило, що деталь, що стала причиною затримання автомобілів, була виготовлена ​​в Сіньцзяні. Вона була встановлена ​​в 1 000 кросоверів і спорткарів Porsche, кількох тисячах машин Audi і кількох сотнях люксових автомобілів Bentley.

З оприлюдненої німецьким концерном заяви випливає, що він дуже серйозно ставиться до порушень прав людини. Керівництво Volkswagen вважає за неприпустиме використання автомобільних компонентів, виготовлених за допомогою примусової праці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!