Стали відомі свіжі подробиці про новий Mitsubishi Pajero

0
442
Стали відомі нові подробиці про новий Mitsubishi Pajero

Журналістам мережевого видання Carscoops вдалося дізнатися свіжі подробиці про новий Mitsubishi Pajero, який дебютує на ринку в 2027 році. Конструктори японської компанії вирішили зробити позашляховик більш розкішним та економічним.

Спочатку вони планували взяти за основу під час проектування нового Pajero рамну платформу Triton, проте згодом відмовилися від цієї ідеї. Забезпечити бажаний рівень комфорту з такою конструкцією неможливо у принципі. Автомобіль буде збудовано на базі платформи виробництва Renault Nissan Mitsubishi, розробленої для наступного покоління Outlander.

За даними Best Car, позашляховик буде поставлятися на ринок у версії підключаємого гібриду. Покращену 2,4-літрову гібридну силову установку він запозичить у Outlander PHEV. Окрім цього, автомобіль отримає фірмову систему повного приводу S-AWC.

Mitsubishi Pajero матиме наступні габарити: 4 900 х 1 850 х 1 900 мм. Таким чином, автомобіль буде більшим за Outlander. У продажу гібридна версія позашляховика з’явиться в 2027 році. У Японії автомобіль можна буде придбати за ціною 53 000 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!