Audi S5 Sportback модельного ряду 2025 року вперше з’явився на живих фото

0
58

Фотографам-шпигунам вдалося сфотографувати Audi S5 Sportback модельного ряду 2025 року під час проведення зимових тестів. Йому належить стати наступником актуальної моделі S5 Sportback і седана S4. Автомобіль на фотознімках сильно закамуфльований. Незважаючи на це, можна побачити, що він оснащений новою решіткою радіатора та іншим бампером з більшим повітрозабірником.

На задній частині кузова можна побачити тонкі ліхтарі. Дверні ручки у Audi S5 Sportback напівприховані. Вихлопна система має чотири патрубки.

Заглянути всередину автомобіля фотографам-шпигунам, на жаль, не вдалося. Відомо, що в ньому буде встановлена ​​окрема цифрова приладова панель, нове кермо і більша інформаційно-розважальна система.

Технічні характеристики Audi S5 Sportback німецьким автовиробником не розкриваються. Передбачається, що його буде побудовано на платформі Premium Platform Combustion. Вона була розроблена з урахуванням майбутньої електрифікації модельного ряду.

Версія для Європи комплектуватиметься 3,0-літровим двигуном TDI V6 потужністю 337 к. с. (700 Нм). До 100 км/год вона розганятиметься за 4,6 секунди. Гранична швидкість Audi S5 Sportback буде обмежена на рівні 250 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!