В Україні можуть заборонити затримувати авто за неправильну парковку

0
242

У Раді розглядають ініціативу щодо скасування затримання автомобілів за порушення правил паркування. Законопроект, який нині перебуває на розгляді, передбачає суттєві зміни у системі правоохоронної діяльності, що стосуються інспекторів з паркування. Про це повідомляє пресслужбу парламенту.

Метою законопроекту №9092-3 є тимчасове, на період дії воєнного стану, позбавлення виконавчих органів, сільських, селищних, міських рад, в особі інспекторів з паркування, права здійснення тимчасового затримання транспортних засобів та надання при цьому відповідних повноважень працівникам уповноважених підрозділів Національної поліції.

Документом, зокрема, забороняється тимчасове затримання авто інспекторами з паркування виключно під час дії правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан.

Раніше повідомлялось, що в Україні збільшать штраф за неправильне паркування. Йдеться про неправильне паркування великогабаритних та великовагових транспортних засобів.

Нагадаємо, на розмір штрафу за паркування у недозволеному місці впливає наскільки неправильно і де саме припаркований транспортний засіб. Так, за порушення правил зупинки/стоянки розмір штрафу складе 340 грн. Якщо при цьому створюється перешкода чи загроза для інших учасників руху, то його величина зростає до 680 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.