Водіям у 2024 році почнуть видавати нові права та техпаспорти

0
712

Згідно з рішенням Головного сервісного центру МВС, впроваджується випуск водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка. Ця ініціатива призначена для ускладнення можливості виготовлення підроблених документів, що має позитивний вплив на безпеку та довіру до системи державної реєстрації ТЗ. Про це пише visitukraine.

Що зміниться для українських водіїв у 2024 році?

Однією з головних змін є додавання елементів захисту до нових документів. Бланки посвідчень та сертифікатів будуть містити спеціальний захисний знак та QR-код у правому нижньому куті, що дозволить перевірити їхню легітимність за допомогою онлайн-сервісів головного сервісного центру МВС. Це не лише зменшить ймовірність підробки, але й дозволить швидко перевіряти документи в режимі реального часу.

“Нові бланки цих документів будуть видаватися до повного їх використання. Як тільки вони будуть використані, не пізніше 1 серпня 2024 року, громадяни України отримають посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів з додатковими захисними елементами.

Висвітлено зміни, внесені Кабінетом Міністрів у грудні 2023 року щодо формату документів. Повне впровадження нових стандартів заплановано до 1 серпня 2024 року, коли водії отримають посвідчення та свідоцтво з додатковими захисними елементами.

Вартість і термін дії нових посвідчень залишаються незмінними, що є гарною новиною для водіїв. Громадянам не потрібно буде замінювати наявні документи на нові, що робить процес запровадження нових стандартів максимально зручним та економічно вигідним.

Ця ініціатива є важливим кроком вперед у забезпеченні безпеки та надійності документів, що видаються МВС, і допоможе боротися зі зловживаннями та підробками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.