Експерти назвали електрокари і звичайні автомобілі, які найчастіше відкликали у 2023 році

0
135

Перше місце посів Ford, а Tesla Motors, незважаючи на різноманітні проблеми та відкликання машин для виправлення ПЗ, які зачепили мільйони електромобілів бренду як у США, так і в Китаї, навіть не увійшла до топ-12 виробників, яких відкликають найбільше, за 2023 рік.

Свій рейтинг Daily Mail склало на підставі відкритої документації американського регулятора, Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA). Причини відкликання машин було об’єднано в одну категорію – проблеми з “електричними системами”, що охоплює дефекти акумулятора автомобіля і його кабелів, генератори змінного струму, запобіжники, проводку основного корпусу та іскрове запалювання традиційного ДВЗ.

Найбільшу кількість автомобілів у 2023 році відкликала компанія Ford Motor Company – 6152738 машин. На другому місці Chrysler – 2732398 автомбілів.

Щодо Tesla наголошується, що, хоча компанія і не увійшла до рейтингу, у січні 2024 року виробник уже відкликав 1,6 млн електромобілів у Китаї через проблеми з кермовим керуванням, а Ford також уже відкликав майже 100 тисяч машин, причина – проблеми з тиском моторної оливи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.