Українським водіям нагадали про заборону відеореєстраторів

0
641

У нещодавньому інтерв’ю UA.NEWS Ілля Вітюк, керівник Департаменту кібербезпеки СБУ, наголосив на значних ризиках для безпеки, пов’язаних із широким використанням відеореєстраторів в українських автомобілях.

Він пояснив, що кожен відеореєстратор є потенційною точкою входу для витоку інформації, а таких пристроїв налічується сотні тисяч.

Вітюк вказав на контраст між цими численними індивідуальними пристроями і більш обмеженою, контрольованою мережею систем відеоспостереження, керованою підготовленими фахівцями. Він припустив, що уряду легше регулювати і забезпечувати безпеку цих централізованих систем порівняно з безліччю приватних відеореєстраторів.

Занепокоєння щодо безпеки цих пристроїв призвело до запровадження суворих правил. На початку конфлікту, що триває, українська влада наклала загальнонаціональну заборону на використання відеореєстраторів в автомобілях і мотоциклах.

Ця заборона є особливо суворою в регіонах, де ведуться активні бойові дії.

Заборона поширюється на фото- та відеозйомку різних чутливих місць і видів діяльності. Сюди входять дороги загального користування, урядові будівлі, об’єкти інфраструктури та військові блокпости.

Вона також охоплює будь-яку візуальну документацію місцезнаходження або пересування підрозділів сил оборони, що підкреслює серйозність потенційних загроз безпеці, які несуть ці записи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.