Минулого місяця українським офіційним дистриб’юторам вдалося продати 6 838 нових легкових автомобілів. В асоціації “Укравтопром” визначили десятку найзатребуваніших моделей травня,що користувалися найбільшим попитом.
Дивно, але бестселером стала модель преміального бренду – Audi A3, було придбано 264 автомобіля. Через дизельний скандал A3 з дизельним двигуном зняли з продажу в ЄС і відправили в Україну, де запропонували модель за спеціальною ціною, цим можна пояснити її популярність тут.
До слова, сьогодні в автосалонах можна придбати Audi A3 лімузин з 2-літровим 150-сильним дизелем TDI за ціною 603 967,22 грн в комплектації Special або за 707 032,30 грн в пакеті Dynamic.
Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…
Автоматична коробка передач значно спрощує керування автомобілем, особливо в умовах міського трафіку. Вона не лише…
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Leave a Comment