Компанія Opel оголосила офіційну назву електричної версії хетчбека Opel Corsa. Як повідомила прес-служба німецького автовиробника, новинка отримає назву eCorsa, що вказує на наявність електричного двигуна.
Новинку побудують на платформі Groupe PSA і вийде на ринок в 2020 році.
Електрокар випускатимуть на заводі Opel, розташованому в іспанському місті Сарагоса. Це буде перша модель компанії, створена на шасі CMP від PSA.
Нагадаємо, Opel Corsa — компактний хетчбек малого класу (сегмент B). Хетчбек випускають з 1982 року і за цей час він став однією з найбільш продаваних моделей компанії.
На автосалоні в Гуанчжоу Ford показав оновлений Mondeo 2026, який отримав помітні зміни у дизайні…
Глава європейського підрозділу Fiat Гаетано Торель розповів, що новий Fiat 500 2025 став проривом у…
Український авторинок зазнає стрімких змін, і експерти попереджають: уже у 2026 році придбати новий автомобіль…
У мережі з'явився новий дизайн-скетч компактного електрокара Chevrolet, створений у GM China Advanced Design. Рендер…
Автомобільний ринок змінюється так швидко, що інколи важко встигати за новими трендами: бренди з'являються і…
Після дебюту Dacia Bigster та оновлення моделей Sandero і Jogger бренд переходить до наступного етапу…
Leave a Comment