Стала відома загальна кількість електромобілів в Україні .

0
33

Експерти Інституту досліджень автомобільного ринку підрахували кількість електромобілів в Україні станом на кінець 2023-2011 років.

Отже, зараз загальний парк автомобілів з електродвигунами становить 81 429 одиниць, зареєстрованих в Україні (за винятком тих, які були зняті з обліку у зв’язку з вибракуванням і вивезенням за кордон).

На думку експертів, імпорту електромобілів в легкових автомобілях сприяє “нульова” ставка митного оформлення.Виходить, що реєстрація “поїздів” в Україні, на відміну від автомобілів, оснащених двигунами внутрішнього згоряння, обійдеться значно дешевше, оскільки не потрібно платити ПДВ (20% від вартості) і тарифи (10% від вартості), а податок на споживання мінімальний (ємність акумулятора 1 євро за 1 кВтг). Електромобілі імпортуються рідше, оскільки їм доводиться платити ПДВ у розмірі 20% від їх вартості через юридичні суперечки при імпорті.

Слід зазначити, що за 11 місяців українці придбали 6,2 тис.нових і старих електромобілів. Це ще один рекорд з продажу електромобілів в Україні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.