Власникам «євроблях» повідомили хороші новини

1
2247

В Європі протягом року збираються подолати проблему «скручених» пробігів на автомобілях. Згідно з останніми даними через маніпуляції з пробігом проходить від 5% до 12% машин, які продаються в будь-якій країні ЄС. При продажу автомобіля за кордон пробіг «скручується» у 30-50% автомобілів.

Депутати Європарламенту ухвалили, що Єврокомісія за цей термін має запропонувати пакет заходів, спрямованих на боротьбу з викривленнями показань одометрів в Європі, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на autodriving.

«Якщо ЕК включить наш заклик в пакет пропозицій до законів, щорічний ефект від цього становитиме від шести до дев’яти мільярдів євро. Крім того, збільшиться рівень довіри споживачів до старих машинами, покращиться ситуація з безпекою руху», — заявили вони.

Депутати пропонують створити реєстри пробігу, інформація яких буде доступна з-за кордону. Крім того, пропонується частіше реєструвати пробіг — зокрема, під час кожного ремонту або відвідування сервісу. Схожа система працює в Нідерландах і Бельгії, де проблема «скручування» пробігу фактично вирішена.

Резолюція також пропонує встановити чіткі критерії безпеки одометрів. За підробку показників пробігу пропонується ввести кримінальну відповідальність. Зараз така норма є в законодавстві шести країн ЄС. Після прийняття резолюції Єврокомісія зобов’язана виступити із законодавчими пропозиціями з цього питання, або відмовитися підтримувати ініціативу ЕП, пояснивши своє рішення.

Таким чином, українські покупці європейських машин з пробігом будуть впевнені у відповідності показань одометрів дійсності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. Эти новости хорошие,к тому же еще от чужих властей.Свои то неспособны принимать адекватные решения!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.