В Україні різко зменшили фінансування доріг – куди підуть гроші

0
187
UPG

Наступного року влада планує перерозподілити фінансування ремонту українських доріг. Вони спрямують частину дорожнього податку та акцизу на паливо на потреби в оборонному секторі. Понад 95 мільярдів гривень із дорожнього фонду буде виділено на зміцнення оборонної промисловості України. Цю інформацію надав міністр фінансів, Сергій Марченко повідомляє Уніан.

“Весь дорожній фонд на наступний рік, що становить 95,2 млрд грн, буде перенаправлений на потреби оборони. Це дозволить максимально використати внутрішні ресурси в цьому напрямку. Це не тільки вкладення в перемогу, а й підтримка економіки та створення робітників місць”, – заявив Марченко

Він зазначив також, що було ухвалено рішення перерозподілити податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), що сплачується військовослужбовцями, на потреби оборони. За його словами, ці доходи, що надходять від ПДФО з військових, є громадськими коштами, які мають розподілятися відповідно до поточних обставин.

Ці кошти будуть направлені до спеціального фонду державного бюджету для певних цілей: на розробку та закупівлю морських безпілотників та безпілотних літальних апаратів (43,3 млрд грн) та на впровадження нових технологій в оборонно-промисловому комплексі та виробництво зброї (51 млрд грн).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.