Toyota займеться доопрацюванням автомобілів Lexus

Час читання: < 1 хв.
0

Lexus LBX – це крихітний кросовер, який є більш химерною альтернативою Toyota Yaris Cross, на якому він заснований. Останній, по суті, є піднятою версією звичайного Yaris, що пропонується у виконанні Gazoo Racing з 1,6-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом. Цей трициліндровий двигун також поміщається всередину GR Corolla, де він має більшу потужність. У новому звіті йдеться, що люксовий підрозділ Toyota може запозичити потужний двигун G16E.

За даними японської компанії Mag-X, LBX стане першою моделлю, що не відноситься до Toyota, яка використовуватиме крихітний, але потужний двигун, який видає цілих 295 к.с. потужності та 400 Нм крутного моменту в GR Corolla Morizo ​​Edition. У GR Yaris його потужність варіюється в залежності від регіону, але навіть найнижчі цифри, як і раніше, становлять досить значні 257 к.с. та 360 Нм. Як і у випадку з двома хот-хетчами, LBX з двигуном GR матиме повний привід та шестиступінчасту механічну коробку передач.

Цікаво, що у звіті йдеться, що новий кросовер Lexus буде опціонально пропонуватися з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач Toyota з гідротрансформатором, що готується до випуску.

Цього тижня Lexus оголосив про плани представити “продуктивну модель” LBX у січні на Токійському автосалоні 2024 року. Він матиме «посилену трансмісію» порівняно з гібридним 1,5-літровим двигуном звичайної моделі потужністю 134 к.с. та 185 Нм. Якщо двигун GR Yaris дійсно з’явиться у Lexus, він матиме приблизно вдвічі більшу потужність, ніж стандартна модель.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!