Український виробник виводить на ринок потужний автомобіль з 430-сильним турбованим двигуном – фото

Час читання: 2 хв.
1

В рамках виставки “Ефективні рішення для реконструкції” завод комунальної техніки ALFATEX представив одну зі своїх новинок – гусеничний трактор SHACMAN X3000.

Як вже було сказано, ця потужна машина готова до виконання найскладніших завдань. Сучасний дизайн і високопродуктивний двигун зробили його однією з найпопулярніших моделей на стенді.

Машина оснащена потужним 6-циліндровим рядним дизельним турбодвигуном Weichai WP12.430E50 (екологічний стандарт Євро-5) потужністю 430 к.с.

SHACMAN X3000 оснащений 12-ступінчастою (12+2) повністю синхронізованою механічною коробкою передач Shaanxi High Speed Gear для плавної та ефективної роботи.

“SHACMAN завжди був відомий своєю якістю та надійністю, і сідельний тягач X3000 не є винятком. Цей тягач створений для тривалої та надійної роботи. Міцна рама і компоненти гарантують тривалий термін служби навіть після інтенсивного використання”, – заявляє компанія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.