Автоексперт назвав три приховані функції автомобіля, які допоможуть скоротити витрату бензину

0
485
UPG

99% водіїв не знають про приховані функції “N” на коробці передач. Під час переходу з автомобіля з механічною коробкою передач на автоматичну водій замість трьох педалей використовує дві, оскільки зчеплення відсутнє.

Однак водіям “автоматів” доводиться звикати до деяких додаткових можливостей нового виду транспорту. До них належить поява функцій “P”, “R”, “D/S” і “N” на новому важелі перемикання передач.

Експерт розповіла, що хоча “N” означає “нейтраль”, чимало користувачів автоматичних автомобілів не знають усіх трьох її функцій, знання яких дасть змогу не тільки заощадити пальне, а й врятувати життя.

Так, при тимчасовій зупинці або очікуванні сигналу світлофора необхідно завжди вмикати передачу N, а потім ставити автомобіль на ручне гальмо. Багато водіїв тримають ногу на педалі гальма і не вимикають передачу, але при цьому витрачається бензин і в двигуні утворюється велика кількість вуглецевих відкладень.

Другий спосіб використання передачі N – це поломка або буксирування автомобіля. Якщо перевести важіль перемикання передач у це положення, то коробка передач не потрапить одразу в металобрухт.

Крім того, коли потрібно зупинитися, необхідно спочатку переключити передачу з положення D у положення N, а потім поставити автомобіль на ручне гальмо. Після цього необхідно перевести важіль перемикання передач у положення P, а потім відпустити педаль гальма.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.