Для українських водіїв готують нову скандальну вимогу: повторні перездачі та перевірки

0
121
UPG

Народні депутати готують до ухвалення законопроект, який суттєво ускладнить життя водіям. За твердженнями парламентаріїв, запланована нова вимога спричинена наміром покращити безпеку на дорозі, подолати корупцію та привести місцеве законодавство відповідно до норм Євросоюзу.

 

 

Так, у Верховній Раді найближчим часом має бути розглянутий проект закону, який скоротить термін дії всіх без винятку посвідчень водія. Видані минулого на 30 років документи будуть недійсними, якщо протягом 10-15 років їх не переоформити. Для цього водії будуть змушені пройти наново перевірку фізичного та психологічного стану.

Якщо автомобіліст збирав багато штрафів, то його можуть змусити для оновлення посвідчення повторно скласти іспит з теорії та практики водіння.

Тим же водіям, які працюють у транспортних компаніях, посвідчення водія доведеться оновлювати ще частіше — кожні п’ять років.

Ініціатива вже викликала скандал у мережі. Українські водії обурюються через пропозицію депутатів, вважаючі що вона лише посилить бюрократію та не сприятиме боротьбі з корупцією, а навпаки — помножить корупційні ризики.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.