Експерти назвали найпопулярніші вживані електричні авто в Польщі

0
141
UPG

Автомобільний ринок Польщі аналогічно українському наповнюється електромобілями. В середині літа було зафіксовано зростання кількості таких авто на 58% порівняно з аналогічним періодом минулого року. В цифрах — 47 000 машин з електричними силовими установками. Про це повідомляє в своїх звітах Інститут досліджень автомобільного ринку.

 

Переважна більшість зареєстрованих авто в Польщі були придбані в новому стані. Дослідники також опитали власників електромобілів. Велика частина опитаних виявили бажання придбати вживану машину, а не нову.

На польському ринку визначились лідери. Ці автомобілі купляють найчастіше. І це — Tesla Model 3 та Nissan Leaf. В ціновому форматі Nissan доступніший. До речі, на українському ринку Nissan Leaf також є фаворитом автовласників.

На польському ринку попитом користуються й інші моделі: BMW i3, Renault Zoe, Porsche Taycan, Audi E-Tron. Експансія електромобілів буде продовжуватися. В Польщі з 10 покупців 7 шукають електричні машини.

Ця тенденція тісно пов’язана й з українським автомобільним ринком за критерієм екологічності. З 1 вересня в Україні заборонено виїжджати за кордон, якщо клас екологічності авто не підтверджений або вказано Євро 1. Треба подавати заявку на перетин кордону «18-60». Поляки турбуються про довкілля, тож українці, які часто їздять в Польщу та інші країни Європи, теж частіше стали приглядатися до електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.