З 1 жовтня українських водіїв почали штрафувати на 510 гривень за просте порушення

0
487
UPG

Правила дорожнього руху України передбачають обов’язкове використання ближнього світла фар за межами населених пунктів в осінньо-зимовий період.

Порушення цього правила тягне за собою штраф у розмірі від 425 до 510 гривень.

З 1 жовтня в Україні діє “зимова” версія Правил дорожнього руху, яка вимагає від водіїв вмикати ближнє світло фар на автомагістралях, відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху України.

Згідно з цими правилами, всі транспортні засоби за межами населених пунктів повинні бути ввімкнені з ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями, і ця вимога діє з 1 жовтня по 1 травня.

Цей захід має на меті покращити виявлення транспортних засобів у складних погодних умовах, таких як туман, дощ або сніг, особливо під час короткого світлового дня восени та взимку.

У ситуаціях, коли видимість суттєво погіршується, водіям дозволяється вмикати протитуманні фари або дальнє світло для покращення видимості, за умови, що це не спричиняє засліплення інших водіїв.

Невиконання вимог п. 9.8 ПДР України тягне за собою штрафні санкції у розмірі від 425 до 510 гривень. Водіям вкрай важливо дотримуватися цих правил, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху та уникнути юридичних наслідків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.