В мережі показали вражаючий концепт Range Rover Sedan (ФОТО)

0
5872

Незалежний російський промисловий дизайнер Ігор Краснов розробив проект конвертації позашляховика Range Rover в представницький седан. За словами Краснова, ідея «Рейнджа-седана» у нього виникла давно, оскільки формоутворення кузова цього британського автомобіля спочатку виглядає вдалим для такого роду переробки – у машини елегантний профіль з нарочито витягнутим капотом і немає чисто позашляхових атрибутів на кшталт надмірно об’ємних бамперів або пластикових розширювачів колісних арок.

У своєму проекті дизайнер зберіг від вихідного Range Rover частина силової структури кузова (до середньої стійки) і деякі зовнішні панелі. «Корму» Ігор спроектував з чистого аркуша, причому для більшої елегантності він відмовився від заднього вікна – це викликає асоціації з класичними автомобілями 30-40-х років.

Розрахункова довжина машини порівнянна з Rolls-Royce Ghost , тобто близько 5,4 м. Зараз проект існує тільки в цифровому вигляді.

Читайте також  Названо Топ-7 самых необычных концепт-каров (фото)

«Роботи зайняли в цілому три-чотири дні, робив цей дизайн-проект виключно для свого професійного портфоліо», – розповів Ігор. 

Перші зображення седана дизайнер опублікував ще в лютому, вони викликали неабиякий інтерес серед західної аудиторії, багато англомовних автомобільних ЗМІ їх передрукували. Розробник каже, що навіть не очікував такого «хайпа».

Споруда машини навіть в єдиному зразку не планується, хоча, як підкреслює дизайнер, при створенні проекту він спочатку мав на увазі його технологічну можливість реалізувати в життя. Гіпотетично такий автомобіль можна було б виготовити, якби знайшовся інвестор.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.