Глава компанії Nikola запропонував Ілону Маску інший дизайн для пікапа Cybertruck

0
287
В рамках свого недавнього інтерв’ю, Тревор Мілтон, який є генеральним директором бренду Nikola Motor Company, запропонував Ілону Маску розробити для них дизайн пікапа Cybertruck. На момент написання статті Ілон Маск поки що нічого не відповів на пропозицію.
Перший в історії американської компанії Tesla повністю електричний пікап, який отримав назву Cybertruck, був представлений кілька днів тому. Це досить дивне транспортний засіб на перший погляд і звичайно ж дуже цікаве з точки зору кількості підтримуваних технологій. 

 У своєму недавньому пості в соцмережі Твіттер, пан Мілтон опублікував створене на комп’ютері зображення передньої і задньої частини пікапа під брендом Nikola і направив його самому Елон Маск.
Ось що сказано в його зверненні до глави компанії Tesla: «Ей, @elonmusk, ми не будуємо автомобілі або вантажівки, але я радий подарувати Вам цей дизайн вантажівки, якщо ваша команда хоче вийти на більш широкий автомобільний ринок. Моя команда спроектувала цей екстер’єр про всяк випадок, і я з задоволенням дозволю вам його використовувати. Дайте мені знати, якщо ви згодні на наші пропозиції, і ми зможемо це обговорити “.

Рендеринг показує досить футуристичну вантажівку, яка все ж має більш звичні обриси, який має 1 981 мм в ширину, 5 588 мм в довжину і 1 828 мм в висоту. це схоже на чесну пропозицію від Мілтона, але, якщо ви читаєте між рядків, це виглядало як «камінь в город» Ілону Маску, маючи на увазі, що дизайн його пікапа вийшов дуже провальним.

Незважаючи на те, що генеральний директор Nikola Motor Company згадав, що їх компанія не виробляє легкові і вантажні автомобілі, обидва автовиробника зараз конкурують один з одним у виробництві електромобілів: Tesla виробляє повністю електричний тягач Semi, а хлопці з Nikola також працюють над створенням повністю електричних вантажівок. Це робить їх по суті конкурентами, і збіг імен обох компаній в честь винахідника Миколи Тесли комічно.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.