Haval готує хардкорний позашляховик Raptor Black Warrior

Час читання: 2 хв.
0

Менше тижня тому компанія Haval показала новий позашляховик, який отримав назву Raptor. Ним виявився серійний варіант моделі під кодовою назвою B26, що є гібридним SUV з повним приводом.

Тепер стало відомо, що у цієї моделі буде ще й хардкорна версія, для якої вибрали ім’я Black Warrior. Ось тільки особливих привілеїв на бездоріжжя вона навряд чи додасть.


У Мережі з’явилися перші фотографії такого Raptor. Як видно з них, головною відмінністю спеціального виконання позашляховика Haval стане чорний колір кузова і багатьох його деталей, включаючи радіаторні грати, корпуси зовнішніх дзеркал і чохла запасного колеса на п’ятих дверях.


Чорна тема перебереться і в салон позашляховика, де буде використана така сама колірна схема для центральної консолі, сидінь зі шкіряною оббивкою та рядком, а також деталей, що імітують вуглецеве волокно.


Зважаючи на все, жодних технічних змін у Raptor Black Warrior порівняно зі звичайним позашляховиком не відбудеться. Машину комплектуватимуть стандартною гібридною системою Hi4, що складається з двигуна робочим об’ємом 1,5-літра та двох електромоторів. Їх сумарна віддача складе 383 к.с., а крутний момент дорівнюватиме 750 Нм.

Жодного ліфта підвіски, появи додаткових блокувань, окрім стандартного електронного блокування диференціала ззаду, або інших подібних речей, властивих позашляховим спецверсіям, для «Раптора» не заявлено.

У продаж як сам Haval Raptor, так і його версія Black Warrior надійдуть до кінця цього року з ціною близько 200 тисяч юанів або 2 мільйони 680 тисяч рублів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!