Електрокросовер Acura ZDX, який представлять 17 серпня, показали на відео

Час читання: < 1 хв.
0

Марка Acura оголосила, що презентація першого серійного електромобіля — кросовера ZDX — відбудеться 17 серпня. Публічний показ влаштують у США в рамках щорічного Автомобільного тижня у Монтереї. Виробник підкріпив анонс невеликим тизерним відео.

У відеоролику показано передню частину Acura ZDX у «зарядженому» виконанні Type S. У компанії відзначають, що товарна модель запозичить частину рішень у торішнього концепту Precision EV. Серед них — фальшрадіаторна решітка з підсвічуванням по контуру, що є черговим етапом еволюції фірмового «грилю» Diamond Pentagon. Також на тизері можна розглянути світлодіодні ходові вогні Chicane, які є відсиланням до гоночного Acura ARX-05 і вже кілька років застосовуються на цивільних машинах бренду.

Acura підтвердила, що базовий ZDX та ZDX Type S надійдуть у продаж на початку наступного року і вже у початковій комплектації підтримуватимуть сервіси Google. Також цей електромобіль першим серед моделей марки отримає преміальну акустику Bang&Olufsen.

Відомо, що Acura ZDX та споріднений Honda Prologue побудовані на архітектурі Ultium концерну General Motors. Випускатимуть їх також у США, не виключено — по сусідству із співплатформним Cadillac Lyriq. «Гарячі» модифікації Type S, які з часом з’являться у всіх майбутніх електричних Акур, виділятимуться не так збільшеною потужністю, як їздовою динамікою, орієнтованою на отримання насолоди від водіння.

До вже анонсованих Акурою електромобілів входить суперкар, який прийде на зміну вже знятому з виробництва гібриду NSX. Найімовірніше, його створять на власній платформі e:Architecture, поява якої запланована на 2026 рік. У США один ентузіаст вже будує електричний рестомод на базі NSX першого покоління, використовуючи компоненти від Tesla Model S і Nissan Leaf.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.