Skoda представила броньовану версію універсала Superb

0
219

Чеська компанія випустила броньований універсал з модернізованою підвіскою, гальмами і колесами. 

Британський підрозділ Skoda представило броньовану версію універсала Superb Estate. Новинка була розроблена в рамках співпраці чеської марки і однієї з місцевих спеціалізованих компаній, назва якої тримається в секреті, передає інтернет-видання autonews.ru . 

Універсал отримав броню стандарту PAS 300. Це говорить про те, що пасажири автомобіля будуть захищені від пострілів з великокаліберної зброї і розривів гранат. Для Superb Estate також були розроблені спеціальні колісні диски, що дозволяють автомобілю продовжити рух при пробитих шинах.

Через істотно збільшену масу на універсалі довелося застосувати модернізоване шасі, а також більш продуктивні гальмівні механізми. 

При цьому, як відзначили розробники, зберіг свою практичність – місткий п’ятимісний салон і багажне відділення на 660 літрів. Пасажирам доступний мультимедійний комплекс з восьмидюймовим сенсорним дисплеєм, а також з підтримкою інтерфейсів Apple CarPlay і Android Auto. 

Для переобладнання такого автомобіля потрібно близько чотирьох тижнів. Броньований універсал Skoda Superb обійдеться приблизно в 120 тис. фунтів стерлінгів.

Читайте також  У Мережі з'явилися нові зображення майбутньої Lada Niva 2024
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.