Перший кросовер від Rivian помітили на вулицях Києва – фото

Раніше в Україні вже було помічено пікап від цієї марки.

0
90

На дорогах України продовжують виявляти найцікавіші та незвичайні автомобілі. Так, нещодавно в Україні помітили новенький електрокар, який нещодавно став доступним на ринку США – Rivian R1S в кузові кросовер. Перший електропозашляховик від американського автовиробника помітили на вулицях Києва. Перші авто випустили лише восени 2022 року.

Основою для позашляховика Riivian R1S став пікап Rivian R1T, який був першою моделлю бренду. Попри те, що зовні автомобілі практично однакові, позашляховик має трохи скромніші розміри. Так, його довжина складає лише 5,1 метра. При покупці клієнт може вибрати між версією на 6 або 7 місць.

Що саме знаходиться усередині автомобіля, який привезли в Україну сказати складно через відсутність особливих шильдиків зовні, але можна припустити, що в Україну завезли саме топове виконання автомобіля з 835-сильною силовою установкою. З нею автомобіль може розганятися до 100 км/год лише за 3 секунди та проїжджати до 509 кілометрів без підзарядки.

Серед особливих опцій автомобіля можна відзначити повний привід та пневмопідвіска з найбільшим кліренсом на серійному авто – до 380 мм.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!