Новий Mercedes-Benz E-Class 2024 з селфі-камерою показали на офіційних знімках

Компанія Mercedes-Benz напередодні дебюту показала на тизері новий E-Class 2024

0
1039

Mercedes E-Class W214 отримав офіційне прев’ю у соціальних мережах завдяки трьом свіжим фотографіям-тизерам. Ми вже бачили його новий, але дуже знайомий інтер’єр, але тепер ми виходимо за межі кабіни з великим екраном, щоб розглянути кілька деталей зовнішнього дизайну. Німецький люксовий бренд обережитиме з редизайном настільки, що деякі люди можуть прийняти його за рестайлінг.

Підхід “однакова ковбаса, але різної довжини” все ще використовується в Mercedes , і E-Class не стане винятком. Це не означає, що E-Class виглядатиме застарілим, але ми абсолютно впевнені, що деякі люди захочуть трохи більшої різноманітності серед седанів Mercedes . Цей екземпляр бірюзового кольору оснащений чорними легкосплавними дисками AMG та має численні трикінцеві зірки на штучних повітрозабірниках переднього бампера.

Шпигунське відео, зняте минулого тижня, мало що залишило уяві, оскільки показало пару прототипів з мінімальним камуфляжем. Автомобілі відрізнялися більш гладким бічним профілем завдяки новим ручкам дверей, які ховаються в кузов, коли вони не використовуються. Ймовірно, він буде трохи більше, ніж W213 , що йде, за рахунок збільшення колісної бази, що забезпечить додаткове місце для ніг задніх пасажирів. І знову Китай, ймовірно, отримає свій подовжений E-Class .

Більшість змін відбудеться всередині салону, де E-Class 2024 стане наступним Mercedes , який поступово скасує більшість кнопок, перемістивши доступ до відповідних функцій в підменю сенсорного екрану. Мультимедійна система MBUX Superscreen буде схожа на ту, що встановлена ​​в EQE – з трьома екранами на панелі приладів. Підтверджено одну нову функцію — селфі-камера, яку також можна використовувати для відеоконференцій.

Після завтрашньої прем’єри оновлений Mercedes E-Class має надійти у продаж у другій половині року. Версії AMG вже були помічені на тестуванні як у кузові седан, так і в кузові універсал, але навряд вони з’являться раніше 2024 року. Версій купе та кабріолета E-класу не буде, оскільки вони замінюються моделями CLE , які також замінить купе та кабріолет C-Class.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!