Skoda розібрала Fabia рівно за хвилину до останнього болтика

0
516

Skoda показала справжній професіоналізм, розібравши Fabia в кузові універсал практично до останнього гвинтика всього за одну хвилину.

Даний екземпляр «Фабії» від Skoda, оснащений чотирициліндровим бензиновим двигуном 1.2 TSI в парі з DSG, провів два роки в руках редакторів німецького журналу Auto Bild. За цей час за кермом машини побувало 40 осіб, а пробіг склав 106 000 км. У підсумку «Фабія Комбі» повернулася додому в Млада-Болеслав, в Чеську Республіку, де вона і була виготовлена.

Skoda розібрала Fabia рівно за хвилину до останнього болтика 2

Прибувши на місце свого народження, дуже зелена Fabia Combi була розібрана фактично до самого останнього болта. Потім кожну детальку, кожен вузол вивчили фахівці DEKRA. В ході цієї процедури були присутні і співробітники Auto Bild. Настільки ретельне дослідження дозволило максимально повно проаналізувати стан всіх агрегатів автомобіля, що зазнав на собі всю тяжкість тривалого редакційного тесту.

Skoda розібрала Fabia рівно за хвилину до останнього болтика 3

У Skoda кажуть, що Fabia Combi в розібраному вигляді повернеться до Німеччини, де вона опиниться передана в коледж, спонсорований маркою. Студентам буде надана можливість заново повністю зібрати автомобіль, який потім стане використовуватися в навчальних цілях.

Читайте також  Представлена найпотужніша версія Skoda Scala (ФОТО)