Volvo показала найрозкішніший електричний кросовер

Компанія Volvo представила розкішну версію електричного кросовера EX90

0
187

Новий Volvo EX90, який шведський автовиробник представив наприкінці минулого року, є основною моделлю в планах марки для перетворення на повністю електричний бренд до 2030 року. Щоб підкреслити його ексклюзивність, Volvo представила нову версію кросовера EX90, що отримала назву Excellence – це особливий автомобіль, що став ще більш особливим. Представлений сьогодні в Шанхаї цей топовий варіант Volvo EX90, випущений обмеженим тиражем, виводить враження преміум-класу на новий рівень.

«Volvo EX90 Excellence – ідеальний компаньйон, якщо ви волієте відпочивати на задньому сидінні, а не водити машину самостійно, щоб у вас було трохи вільного часу. Будь то тому, що він краще відповідає вашому щільному графіку, або просто тому, що ви цього хочете, EX90 Excellence дозволить вам подорожувати з неперевершеним першокласним стилем та комфортом», – йдеться у прес-релізі, який є у розпорядженні SPEEDME.RU.

Зовні Volvo EX90 Excellence зазнав кількох невеликих змін у порівнянні зі своїм семимісним побратимом, що надає йому ще більш впевненого і піднесеного вигляду. Так, автомобіль отримав двоколірне забарвлення та великі 22-дюймові ковані диски. У решті модель створена на базі звичайного Volvo EX90.

Основні зміни відбулися усередині. Так, другий ряд сидінь замінено «капітанськими кріслами». Між двома сидіннями автовиробник розмістив холодильник, у якому можна зберігати велику пляшку. На центральній консолі, створеній з дерева, можна знайти акуратно вбудовану сенсорну панель із зручним керуванням. Вона забезпечує доступ до елементів керування підігрівом сидінь та функцією масажу (п’ять різних рівнів).

Що стосується матеріалів, EX90 Excellence поставляється або з вовняною тканиною або з оббивкою Nordico. Nordico, створений з текстилю, виготовленого з переробленого матеріалу, такого як ПЕТ-пляшки та біоатрибутивний матеріал з лісів Швеції та Фінляндії, є прогресивним і передовим матеріалом.

Технологічно EX90 Excellence використовує ту ж таки передову базу, яку представили на Volvo EX90 минулого року. EX90 Excellence – найбезпечніший чотиримісний автомобіль, який компанія коли-небудь створювала, і він має невидимий захисний екран, що забезпечується найновішою сенсорною технологією всередині та зовні, а також стандартною технологією лідара від Luminar та новаторською системою допомоги водія.

Базова система на базі автомобільної обчислювальної платформи NVIDIA DRIVE із системами на кристалах Xavier та Orin, платформами Snapdragon Cockpit від Qualcomm Technologies, Inc. та власним програмним забезпеченням, розробленим інженерами Volvo, виконує ключові функції всередині автомобіля, від безпеки та інформаційно-розважальних систем до керування батареями.

14,5-дюймовий центральний екран забезпечує доступ до інтуїтивно зрозумілої інформаційно-розважальної системи, а завдяки стандартному з’єднанню 5G, де воно є, ніколи не було так просто встановити потрібні програми на домашній екран.

Завдяки двом електродвигунам та повному приводу EX90 Excellence забезпечує плавне водіння та запас ходу до 650 кілометрів у циклі руху CLTC на одній зарядці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!