Українці розкуповують Toyota Camry як «гарячі пиріжки» (Фото)

Час читання: 2 хв.
0

Після того, як з’явилися свіжі дані по продажах нових авто в Україні (за перший квартал 2018 року), ми знайшли кілька дуже цікавих моментів.

Один із них – бум продажів седана Toyota Camry. Всього за три місяці, з січня по березень українці купили 637 нових Камрі. А це перевищує показник за всі авто минулого року (185 автомобілів) в 3,5 рази!

Основною причиною для такого стрімкого зростання бачиться вихід нового покоління моделі. Toyota Camry 2018 – повністю нова машина. Вона хоч і має спільні з минулим поколінням конструктивні рішення, стала набагато сучасніше.

Головною особливістю нової Камрі став дуже виразний дизайн: машина тепер виглядає набагато яскравіше і багатше. Крім того, істотно змінився на краще інтер’єр.

На нашому ринку автомобіль продається в чотирьох комплектаціях. Базова Comfort стартує від 28 500 доларів, Elegance обійдеться від 31 650, а за Prestige потрібно заплатити від 33 750. Топова версія Premium коштує 38 700 доларів.

При цьому доступний тільки один силовий агрегат: 2.5-літровий бензиновий атмосферник потужністю 181 к.с. з шестиступінчастим автоматом. Максимальна швидкість становить 210 км/год, а розгін до сотні – 9.7 сек.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.