В Україні виставили на продаж Запорожець із дверима Lamborghini

Автомобілю змінили не лише зовнішність, а й технічне наповнення.

0
181

Легендарний “Запоржець” вже встиг стати основою для безлічі незвичайних та унікальних тюнінг проектів. Попри все різноманіття доробок ЗАЗ-968, майстрам з України є ще чим здивувати фанатів марки. Так, нещодавно в Україні створили “Запорожець” із незвичайною зовнішністю у стилі американських маслкарів та цікавим технічним наповненням.

Про цікавого спорткара на базі ЗАЗ-968 розповіли на порталі Hyser.

За основу переробки взяли “Стомлений” “Запорожець” з іржавим кузовом. Водночас, враховуючи масштаб переробок, кузов, як і вся начинка авто, були далеко не найважливішою складовою. Так, при переробці кузова, автори проекту розширили арки, змінили передню і задню частину авто. Щоб авто мало більш “спортивний” вигляд, його пофарбували в чорний матовий колір.

Водночас однією з найвидатніших деталей кузова стали його двері, які піднімаються нагору, як у справжніх суперкарів. Не варто й казати, що з відчиненими дверима авто виглядає дуже ефектно.

Крім доробок кузова, автомобілю змінили і начинку, встановивши 2-літровий двигун на 115 к.с. від Opel Omega A. Коробку передач також взяли від Opel, тільки вже у моделі Vectra A. Vectra також стала донором деяких елементів підвіски. Портали та задні мости взяли у Daewoo Lanos. Враховуючи збільшення потужності, машині також доопрацювали і гальмівну систему.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!