Колишній дизайнер марки BMW розкритикував зовнішність суперкросовера XM

0
96

У листопаді минулого року компанія BMW представила шоу-кар Concept XM: найпродуктивніший позашляховик марки, який стане серійним. При цьому, незважаючи на нетеплий прийом, який надала концепт-кару публіка, у компанії BMW пообіцяли зберегти до 90% зовнішніх елементів для «товарної» моделі. Тепер же, через 2 місяці, про Concept XM висловився колишній дизайнер BMW Френк Стівенсон. Його критика виявилася емоційною.

Найбільш негативно Френк Стівенсон висловився про вид збоку Concept XM , назвавши його “найбезглуздішим” за всі вивчені ним сто років автомобільного дизайну. Він виділив надмірно підкреслені колісні арки, «карикатурно коротке» переднє звисання машини, а також велику кількість ліній конструкції, кожна з яких має свій напрямок і претендує на першість, викликаючи візуальну плутанину. Якщо говорити про передок Concept XM , то тут дизайнер розкритикував маленькі фари, що візуально укрупнюють і без того гігантські «ніздрі» решітки радіатора.

Але не обійшлось і без позитивних моментів. Їх виявилося лише два: першим став цілісний капот, який з обох боків спускається до колісних арок, а другим — чорна лінія, яка об’єднує ручки дверей і створює відчуття порядку збоку.

Зараз читають  У Києві засвітився найшвидший пікап у світі (Фото)

На думку Френка Стівенсона, причиною, чому компанія BMW обрала спірний напрямок у дизайні, може бути свідоме бажання випускати “потворні автомобілі”, щоб після цього повернутися до колишнього стилю і відвоювати назад любов клієнтів. Відповідно до його другої теорії, марка BMW поєднує найбільш непривабливі риси з метою створити щось безпрецедентне. Але не виключено, що дизайнери просто «збожеволіли», підсумував Френк Стівенсон.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.