Стало відомо, які моделі автомобілів є найліквіднішими в Україні

0
1172

На ринку купівлі-продажу автомобілів існує дві проблеми: купити адекватний автомобіль і, власне, продати його за адекватні гроші. Сьогодні розкажемо про ТОП автомобілів які продаються на вторинному ринку України найшвидше.

Kia Rio

Час продажу – 11,5 дня

Бестселер первинного ринку автоматично став найбільш ліквідним і на «вторинці». Не так давно (у 2017 році) корейська модель була абсолютним лідером продажів. На «вторинці» вона йде на ура: в нашу річну вибірку потрапили близько 1800 оголошень про продаж машин у віці трьох-п’яти років. Про причини успіху Rio написано чимало, і якщо сформулювати коротко: це сучасний і в цілому надійний автомобіль, повністю виправдовує свою відносно невисоку ціну.

Hyundai Solaris

Час продажу – 12,1 дня

Все сказане про Ріо справедливе і для Соляріса. Він теж бував абсолютним лідером продажів. І серед іномарок він на першому місці в усі роки, крім тих, коли його обганяв Ріо. Причини успіху – ті ж. В наше дослідження ми включили приблизно 800 Соляріс в обраному віковому діапазоні.

Зараз читають  Найнадійніші авто за версією французів - рейтинг

Renault Logan

Час продажу – 13,1 дня

В обраний нами віковий діапазон потрапляють в основному Логани другого покоління, і вони набагато ліквідніше машин першого покоління, особливо старіших. Причини очевидні: прогрес між першим і другим поколінням величезний. Першу генерацію більшість щиро зневажає за її відштовхуючий дизайн. Ми проаналізували дані про продаж приблизно 400 трьох-п’ятирічних Логанів.

Volkswagen Polo

Час продажу – 13,9 дня

Причини ліквідності Polo – ті ж, що у Ріо і Соляріса. Ці три доступні іномарки фактично стали обличчям автопарку останнього десятиліття. У Polo успіхи скромніші: за рік через на продаж виставлялись близько 500 штук, які відповідають критеріям нашого дослідження, але продавалися вони не набагато повільніше «корейців».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.