Одне питання: що робити, якщо авто забрали на евакуаторі

0
444

У вас можуть тимчасово вилучити машину, якщо, наприклад, ви припаркувалися з порушенням і вона суттєво перешкоджає руху інших автомобілів. Або якщо у вас проблеми з документами на авто. Або немає посвідчення водія. Також, у випадку, якщо водій сів за кермо п’яний, і немає людини, яка б могла взяти на себе керування машиною. І, звичайно, на арештмайданчик забирають машини після аварій або якщо транспорт є доказом у кримінальній справі.

Якщо ви не можете знайти авто — телефонуйте на «102». Там точно скажуть, куди її доставили. «Інформ-ресурси» — так називається арештмайданчик у Вінниці. Це підприємство підпорядковане Міністерству внутрішніх справ. У місті воно має дві території загальною площею у 3 гектари: на вулиці Генерала Арабея та на Ботанічній, біля патрульної поліції. У області є ще 4 відділення майданчику.

Скільки коштує забрати евакуйоване авто

Послуги евакуатора мають сталу тарифікацію. Вона залежить від відстані до майданчика та ваги машини. Якщо вашу машину забрали у межах Вінниці і її вага не перевищує 2 тони, то за «лафет» (так називають евакуатори — авт.) ви заплатите 720 гривень. Від 2 до 3 тон — 840 гривень. Від 3 тон — 1020 гривень. За містом ситуація інакша.

По області кожен перевізник розраховує для себе оптимальний тариф за кілометр, залежно від складності завантаження. У середньому беруть 7-8 гривень за кілометр. Якщо машина в кюветі або сильно деформована, то додають окремо завантаження і розвантаження. Щодо вартості зберігання авто — перші 7 днів коштують по 144 гривні, наступні — по 24. Деякі машини на вінницькому майданчику стоять по кілька років. Їхні власники винні уже десятки тисяч гривень.

Які документи треба мати, щоб забрати авто

Дивлячись, за яких підстав у вас її забрали. Якщо машина проходить доказом у кримінальному провадженні, наприклад, про ДТП, де постраждали люди, то вам її не віддадуть поки справа не буде закрита. І це може тягнутися роками. Якщо у вас забрали машину через якесь порушення, то на арештмайданчику треба показати треба показати документи, що підтверджують право власності та копію адмінстративного протоколу. Також якщо хочете забрати авто, треба мати квитанцію про оплату евакуатора і стоянки на майданчику.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.