Експерти назвали марки автомобілів, які найдешевше утримувати

0
67

Американські аналітики назвали автомобільні бренди, які обходяться найдешевше в утриманні і сервісному обслуговуванні.

Компанія We Predict збирає інформацію про ремонтні роботи, які проводяться на офіційних і неофіційних сервісних станціях в США, а також про кампанії з відкликання, гарантійні заміни тощо.

На основі цих даних аналітики We Predict роблять висновок про можливості поломок в перші три місяці експлуатації.

«Йдеться про будь-які поломки, крім аварій і зіткнень», — пояснює засновник We Predict Джеймс Дейвіс в інтерв’ю виданню AutoNews, підкреслюючи, що прогнози його компанії засновані на реальних даних.

У своєму недавньому звіті We predict спрогнозувала витрати на потенційні ремонти нових автомобілів більшості відомих брендів.

За словами Дейвіса, витрати в перші три місяці експлуатації є «вікном в майбутнє», оскільки дозволяють оцінити ваші потенційні витрати в майбутньому.

Звіт We Predict ділить автомобілі на дві категорії – не преміальні і преміальні.

Серед непреміальних лідирує Honda (ймовірні витрати в середньому на кожен автомобіль за перші три місяці можуть становити $21), за якою слідують Hyundai, Buick і Toyota.

В середині списку опинилися Mazda, Volkswagen і Kia. Далі розташовуються Volkswagen і Chrysler, чиї показники перебувають фактично на рівні середніх по індустрії.

Внизу списку — Mini, Ford, GM, Chevrolet.

Що стосується списку преміальних авто, то тут лідирують Acura з $30 на автомобіль в перші три місяці (преміальний бренд, що належить Honda) і Lexus (преміальний суббренд Toyota).

Вони з великим відривом випереджають таких переслідувачів, як Infiniti, Volvo, Audi і Genesis (преміальний суббренд Hyundai).

На задвірках списку — Mercedes-Benz, Land Rover і Porsche. Витрати на їх ремонт вже в перші три місяці експлуатації можуть бути в п’ять разів вищим, ніж у випадку з Acura і Lexus.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.