Електрокар від Porsche: нова інформація

Час читання: < 1 хв.
0

У першого серійного електрокара Porsche буде кілька модифікацій.

При цьому агрегати топової модифікації моделі будуть розвивати 670 кінських сил. Про це повідомляє видання Automobile.

На даний момент електрокар, прототип якого був показаний в 2016 р, відомий під назвою Mission E. Концепт-кар був укомплектований двома електричними моторами, розташованими на передній і задній осях. В сумі агрегати розвивають більше 600 кінських сил, завдяки чому Porsche Mission E здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 3,5 секунди.

Серійний автомобіль буде доступний мінімум в трьох виконаннях.

Базова, «середня» і топова версії будуть доступні з 402, 536- і 670-сильними агрегатами відповідно. Передній двигун в будь-якому випадку буде розвивати 215 к.с., тоді як віддача заднього залежно від версії складе 322, або 429 кінських сил. Агрегати працюватимуть спільно з двоступеневою трансмісією. Крім того, автомобіль отримає електронне блокування диференціала задньої осі.

Найпотужніша модифікація електрокара зможе прискорюватися з місця до 100 км / год менш ніж за три секунди, а її максимальна швидкість буде обмежена електронікою на позначці 250 км на годину. Запасу акумуляторів вистачить приблизно на 500 км пробігу. Поповнити запас батарей на 80% можна буде лише за 20 хвилин.

Електрокар Porsche з’явиться в 2019 році. За попередніми даними, ціни на новинку будуть починатися від 80 тис. доларів.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!