Найбільшим потужним пікапом Ford Ranger буде гібрид

0
64

За інформацією австралійського видання Car Expert, новий пікап Ford Ranger отримає електрифіковану силову установку.

Так, з’явилися дані, що в новому поколінні пікапа Ford Ranger найпотужнішою і тяговитою версією моделі буде гібрид: бензин-електрична система на базі 2,3-літрової “турбочетвірки», яка буде видавати 367 к.с. і 680 Нм крутного моменту. За інформацією Car Expert, гібридна система, що складається з «турбочетвірки» 2.3 і електромотора, стане базовою установкою для нового пікапа Ranger і соплатформенного позашляховика Everest .

Крім тяги в 680 Нм, електрифіковані Ranger / Everest будуть відрізнятися витратою палива в змішаному циклі: не більше 3-х літрів на 100 км шляху. Інформації про дизельні мотори поки немає, але на деяких ринках двигуни на «важкому» паливі, швидше за все, залишаться в силовий гамі до законодавчої заборони.

Читайте також  Компанія Ford готує дилерів до електрокарів

Інсайдери припускають, що новий пікап Ford Ranger Raptor відмовиться від дизельної «бітурбочетвірки» 2.0 на користь бензинового мотора V6 об’ємом 2,7 літра від Bronco . продуктивність спортивного пікапа після оновлення поколінь зросте півторакратно: з 213 до 314 к.с., а крутний момент зросте з 500 до 540 Нм.

Новий Ford Ranger Raptor, неофіційний рендер carexpert.com

Нагадаємо, що зовсім недавно була озвучена стратегія розвитку компанії Ford Europe . До 2026 року в європейській модельній лінійці Ford залишаться електрокари і гібриди, а комерційний ряд планують електрифікувати ще раніше – в 2024 році.