Перший кросовер Ferrari показали на нових рендерах

0
75

Ця суперечлива модель носить благородне ім’я Purosangue, що з італійської перекладається як «чистокровний». Поява новинки експерти не чекають раніше 2022. Але вже зараз ми можемо подивитися, яким може бути дебютний крос італійців.

Про позашляховику під маркою Ferrari заговорили ще в 2017-му. В даний час цей слух доріс до факту: марка не тільки оголосила ім’я майбутньої новинки – Ferrari Purosangue, а й встигла протестувати наскільки прототипів кросовера.

Після появи шпигунських фото портал Motor1.com почав створювати серію рендерів Purosangue, частково візуалізуючи перший крос Ferrari. На останніх малюнках відображена корми авто. Останні шпигунські знімки показують, що позашляховик виглядає як універсал з похилим дахом і задніми дверима.

Читайте також  Lotus показав новий електричний спорткар

Одна з найяскравіших рис новинки – рельєфні складки кузова, які, виступаючи з арок передніх коліс, утворюють зігнуте заднє крило.

Задні фари отримують класичну круглу форму, а доповнюють спортивний вигляд кросовера здвоєні патрубки вихлопної системи. Відомо, що кросовер отримає архітектуру Front Mid Engine з інноваційної підвіскою і гібридною трансмісією. На роль мотора експерти пророкують потужний V12, однак цей силовий агрегат може стати історією через посилилися екологічних норм.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.